Co hrajeme

TheFilm – Buďte u natáčení remaku filmu, který do poslední chvíle neznáme. Režisér s megafonem řídí celý štáb a herce. Materiálu je málo, točí se rychle a efektivně. Improvizuje se na plátně, s hudbou i hereckými výstupy. Nikdo není připravený, scénář vzniká na místě.

TheStory – Toto je naše nejnovější improvizace. S diváky vymyslíme příběh, který zahrajeme. Novinka vznikla na LFŠ a ještě ji pilujeme. Vznikl příběh, kterému diváci dali na konci název Láska s vůní uzenin. Jaké další příběhy zahrajeme, je pouze na vás.

TheArt – životopis známého, či neznámého umělce zahraný na první dobrou podle známých životních milníků. Poučné a zábavné. Režisér je kurátorem tohoto příběhu a herci objekty ovlivňující jeho život. Zatím máme za sebou životopis Basquiata. Jak nám to šlo se podívejte v naší galerii zde.

ImPéčko – ani lidová zábava nám není cizí. Náš první projekt, díky kterému jsme tím, čím jsme. Máme v zásobě desítky improvizačních disciplín. S publikem rádi komunikujeme, co a jak hrát. Nesoutěžíme. Využíváme hudbu, skeče, projekci a participaci. Úspěšný formát, kde chyba není na škodu. (hrajeme si od února 2015).

Busking – Improvizujeme i venku. Vybereme si místo a hrajeme. Vybereme do klobouku a je na vás, jak to bude vypadat. Je to jednodušší forma Impéčka, jen se hraje mimo jeviště. Klidně u vás doma. (hrajeme si od června 2015)